Loting 3e ronde en 4e ronde districtsbeker verricht met o.a. Excellent tegen Berghem Sport en Vianen Vooruit tegen Vitesse’08

De loting voor de derde en vierde bekerronde heeft inmiddels plaatsgevonden.

In totaal hebben 62 ploegen zich reeds geplaatst voor deze 3e ronde. De laatste twee ploegen voor die 3e ronde komen uit de wedstrijden NWC-Sportclub Susteren en Gassel-Ysselsteyn welke op donderdag 23 november zullen worden gespeeld.

Planning:

De wedstrijden in de 3e ronde zijn vastgesteld op donderdag 7 december. De vierde ronde staat gepland voor zondag 18 februari.

Donderdag 7 december:
OSS’20-Nulandia
Boekel Sport-TOP
Deurne-Someren
Stiphout Vooruit-Volkel
HBSV-Melderslo
Gassel/Ysselsteyn-UDI’19/CSU
Oranje Zwart H-MVC’19
Sportclub Irene-Sparta’25
Gemert-Avanti’31
Wittenhorst-Panningen
Vianen Vooruit-Vitesse’08
Excellent-Berghem Sport
Toxandria-Prinses Irene
Volharding 2-Constantia
NWC/Roggel-DAW
SSS’18-Rhode
Schimmert-Sportclub’25
GSV’28-HEBES
Sportclub Susteren/Roggel-Oranje Blauw’15
ALFA Sport-UOW’02
Lindenheuvel Heidebloem-SVC 2000
GKC RKHVC-FC Geleen Zuid
Weltania-SVME
Spaubeek-RKESV
Heer-Haslou
SHH-Groene Ster
Veritas-RKSV Minor
vv Schaesberg-SV Meerssen
Sportclub Jekerdal-MMC Weert
KVC Oranje-Wilhemina’08
Bekkerveld-Sporting Heerlen
Langeberg-RKSV de Ster

18 februari 2018
SSS’18/Rhode-NWC of Roggel/DAW
OSS’20/Nulandia-Boekel Sport/TOP
Toxandria/Prinses Irene-Oranje Zwart H/MVC’19
Sportclub Irene/Sparta’25-Deurne/Someren
Stiphout Vooruit/Volkel-Volharding 2/Constantia
Wittenhorst/Panningen-Vianen Vooruit/Vitesse’08
Gassel/Ysselsteyn/UDI’19-HBSV/Melderslo
Excellent/Berghem Sport-Gemert/Avanti’31
KVC Oranje/Wilhemina’08-Veritas/RKSV Minor
Weltania/SVME-GSV’28/HEBES
Schimmert/Sportclub’25-Bekkerveld/Sporting Heerlen
ALFA Sport/UOW’02-Lindenheuvel Heidebloem/SVC 2000
Sportclub Susteren of Roggel/Oranje Blauw’15-GKC RKHVC/FC Geleen Zuid
Heer/Haslou-Sportclub Jekerdal/MMC Weert
vv Schaesberg/SV Meerssen-SHH/Groene Ster
Langeberg/RKSV de Ster-Spaubeek/RKESV

Bron: KNVB